ČLÁNKY 2020/2021

Tři porážky za sebou a propad tabulkou na šesté místo, nic lichotivého. Tuto nepříznivou sérii bylo potřeba ukončit a to co možná nejdříve. Ideální příležitost k tomu mělo áčko Hlubiny poslední listopadovou sobotu doma proti poslednímu Hornímu Benešovu "B".

Po dlouhé pauze, během níž české reprezentantky přivezly ze světového šampionátu v Polsku stříbrné medaile, se opět rozjíždí ligový kolotoč. Áčko po třítýdenním půstu čekal těžký soupeř z Přemyslovic. Pro tento zápas už byl k dispozici i Tomáš Rechtoris, který ale vzhledem k chybějící herní praxi zatím zůstal jen mezi náhradníky.

Vážení čtenáři, nabízíme Vám malé ohlédnutí za dosavadním působením naší mládeže v mistrovských soutěžích.

Hlubina na "domácí" kuželně s Prostějovem neprohrává. Soupeře z olomouckého kraje na SAREZE už dvakrát porazila. Tedy třikrát, budeme-li počítat výsledek vzájemného střetnutí, které bylo k vidění předposlední zářijovou sobotu. Stejně jako před týdnem ani tentokrát jsme nemohli počítat s Tomášem Rechtorisem, scházel navíc i Přemek Žáček. Vedoucí tak...

V červenci oslavila své významné životní jubileum dlouholetá členka našeho oddílu paní Marie Majarová (80). "Majka" patří neodmyslitelně k Hlubině už téměř čtyřicet let. Připomeňme si prostřednictvím následujícího článku, alespoň v krátkosti její kuželkářský příběh.