Hlubina před startem nové sezóny posiluje!

13.08.2022

V uplynulé sezóně vyfoukl Hlubině vstupenku do druhé ligy o jediný bod tým Chvalíkovic. Aby zvýšila šanci vybojovat postup v té nadcházející, přivádí ještě před startem soutěže dvě posily... 

Tou první je Michal Laga (38), který k nám přichází na roční hostování ze Sokola Machová. Zejména v jarní části minulé sezóny předváděl výborné výkony, kterými pomohl zachránit svůj klub od pádu z třetí ligy. V tabulce jednotlivců obsadil konečnou pátou příčku s průměrem 562,6 kuželek na zápas. Přestože se Machová v soutěži nakonec zachránila, dalšího ročníku třetí ligy se nezúčastní, rádi jsme proto využili možnosti získat tohoto hráče s ligovými zkušenostmi do svých řad.

Druhou letní posilou je odchovanec TJ VOKD Poruba Michal Bezruč (26). Ten na svůj premiérový ligový start teprve čeká, je ale velmi pravděpodobné, že si jej již brzy připíše právě v našem dresu. V Porubě patřil mezi nejlepší hráče, v sezóně 2018/2019 pomohl áčku VOKD vybojovat postup do Severomoravské divize. Michal je velkým příslibem do budoucna, má chuť na sobě pracovat a posouvat se výkonnostně výš. Jsme velice rádi, že se podařilo dotáhnout jeho přestup na Hlubinu do zdárného konce.