Ohlédnutí za víkendovou akcí na Hlubině

02.07.2021

V areálu Unie Hlubina se poslední červnovou sobotu současně konaly hned dvě akce... 

Očekávaná událost s názvem "Baník na Hlubině", během které se slavnostně otevírala nová fotbalová tribuna, přilákala do sluncem zalitého areálu spousty návštěvníků. Hosté se mohli těšit na přípravný zápas domácí Hlubiny proti Béčku ostravského Baníku, připraven byl i další bohatý doprovodný program. Zhlédnout mohli například vystoupení taneční skupiny MG Dance, nebo si poslechnout Hornickou kapelu. Pro nejmenší organizátoři přichystali různé hry, či malování na obličej. 

Odhadem stovka lidí si pak našla cestu i na naši kuželnu a vyzkoušela si, jak se hrají kuželky. Největší zájem byl dle očekávání mezi těmi nejmladšími. Ti si za každou hozenou devítku mohli vybrat některý z připravených dárečků. Zahrát si ale přišli i dospělí a mohli tak porovnat rozdíly mezi kuželkami a bowlingem. Hosté se také dozvěděli něco málo z úspěšné historie oddílu a představená jim byla i vizualizace projektu nové čtyřdráhové kuželny. V tomto týdnu už k nám na trénink zavítaly první nové tváře!

Rádi bychom tímto poděkovali organizátorům z TJ Unie Hlubina za možnost připojit se k jejich velkému dni! Děkujeme a ať vám nová tribuna slouží!