PŘEBORY JEDNOTLIVCŮ

OKRESNÍ PŘEBORY   |   8. 1. 2022

KONEČNÉ VÝSLEDKY


MUŽI 
 |   Bohumín

  1.    Jiří ŘEPECKÝ   (Michálkovice)   567
 
 2.   Martin MAREK   (Hlubina)   548
  3.   Jan ŽÍDEK   (Hlubina)   543
  4.   Roman HONL   (Bohumín)   537
-----------------------------------
  6.   Petr CHODURA   (Hlubina)   536
  7.   Pavel MAREK   (Hlubina)   536
  9.   Přemysl ŽÁČEK   (Hlubina)   532
 16.   Michal BABINEC   (Hlubina)   513
20.   Roman GRÜNER   (Hlubina)   497
27.    Petr BASTA   (Hlubina)   468


ŽENY   
|   Bohumín

1.    Lada PÉLI   (Bohumín)   507
2.   Martina HONLOVÁ   (Bohumín)   488
3.   Lenka POUCHLÁ   (SKK Ostrava)   484
4.   Veronika RYBÁŘOVÁ   (Hlubina)   482
5.   Janka SLIWKOVÁ   (Bohumín)   471
-----------------------------------
9.   Michaela ČERNÁ   (Hlubina)   445


SENIOŘI   
|   SAREZA Poruba

  1.    Zdeněk MŽIK   (VOKD)   559
  2.   Stanislav SLIWKA   (Bohumín)   526
  3.   Josef KUZMA   (Bohumín)   506
  4.   Karel RIDL   (Dobroslavice)   505
-----------------------------------
  7.   Václav RÁBL   (Hlubina)   498
 11.   Josef HÁJEK   (Hlubina)   465
 15.   František OLIVA   (Hlubina)   452
 17.   Josef KYJOVSKÝ   (Hlubina)   435
23.  Oldřich NEUVERTH   (Hlubina)   372

KRAJSKÉ PŘEBORY   |   29. - 30. 1. 2022

NOMINACE


MUŽI   
|   Olomouc (5-8)

  1.    Michal PYTLÍK   (Přerov)   693
  2.   Michal ALBRECHT   (Olomouc)   608
  3.   Radek GRULICH   (Přemyslovice)   595
  4.   Marek FRYDRYCH   (Odry)   593
  5.   Kamil KUBEŠA   (H. Benešov)   593
-----------------------------------
 18.   Martin MAREK   (Hlubina)   563
28.   Jan ŽÍDEK   (Hlubina)   535


ŽENY   |   Olomouc (1-4)

  1.   Jana FOUSKOVÁ   (Jeseník)   566
  2.   Eva HRADILOVÁ   (Lipník n/B)   562
  3.   Romana VALOVÁ   (Rýmařov)   555
  4.   Jana STEHLÍKOVÁ   (Nový Jičín)   554
  5.   Zuzana MACHALOVÁ   (Přerov)   552
-----------------------------------
 10.   Veronika RYBÁŘOVÁ   (Hlubina)   522


DOROSTENCI   |   Přerov

   1.   Martin VOLOŠČUK   (Zábřeh)   554
  2.   David STAREČEK   (VOKD Poruba)   542
  3.   Erik KOŠŤÁL   (Zábřeh)   542
  4.   Max TRUNEČKA   (Prostějov)   525
-----------------------------------
 16.   Filip ORSZÁGH   (Hlubina)   463
 18.   Ondřej VALOŠEK   (Hlubina)   452
24.   Adam KLIŠTINEC   (Hlubina)   350


SENIORKY   |   Bohumín

   1.   Zdeňka HABARTOVÁ   (H. Benešov)   538
  2.   Růžena SMRČKOVÁ   (Šumperk)   512
  3.   Miroslava ŠEVČÍKOVÁ   (Bohumín)   488
  4.   Radomila JANOUDOVÁ   (Jeseník)   480
  5.   Jaromíra SMEJKALOVÁ   (Jeseník)   478
-----------------------------------
  6.   Alena KOBĚROVÁ   (Hlubina)   466