PŘEBORY JEDNOTLIVCŮ 2020

Mistrovství ČR   |   18. - 19. dubna 2020
ZRUŠENO VV ČKA

Nominace MČR žáků (Aš)

  • Filip Országh

Krajské přebory   |   25. - 26. ledna 2020

Výsledky KP muži (Horní Benešov)

  1. Michal Albrecht  (Zábřeh)  625
  2. Michal Pytlík  (Přerov)  601
  3. Antonín Sochor (Rýmařov)  590

25.   Pavel Marek  (Hlubina)  539

Výsledky KP ženy (Rýmařov)

  1. Anna Mašlaňová  (Přerov)  599
  2. Monika Pavelková  (Přerov)  586
  3. Lenka Pouchlá (SKK)  574

  8.    Michaela Černá  (Hlubina)  543

Výsledky KP seniorky (Prostějov)

  1. Růžena Smrčková (Šumperk)  545
  2. Vlastimila Kolářová  (Lipník)  529
  3. Libuše Mrázová  (Olomouc)  510

  10.   Alena Koběrová  (Hlubina)  471


Výsledky KP dorost (Přemyslovice)

  1. Tomáš Ondrášek (Zábřeh)  539
  2. Jonas Mückstein (Chvalík.)  529
  3. Max Trunečka (Prostějov)  515

23.   Ondřej Valošek (Hlubina)  441

Výsledky KP starší žáci (Zábřeh) 

  1. Jan Kučák  (Odry)  401
  2. Filip Országh  (Hlubina)  395
  3. Martin Kovář  (Rýmařov)  385

Okresní přebory   |   4. - 5. ledna 2020

Výsledky OP muži (Bohumín)

  1. Lukáš Modlitba  (Bohumín)  610
  2. Pavel Marek  (Hlubina)  571
  3. Petr Kuttler  (Bohumín)  564
  7.    Petr Basta  (Hlubina)  534
 11.    Přemysl Žáček  (Hlubina)  524
 15.   Petr Chodura  (Hlubina)  519
 18.   Jan Žídek  (Hlubina)  506 
24.   Libor Pšenica  (Hlubina)  491
25.   Rudolf Riezner  (Hlubina)  486
29.   Martin Marek  (Hlubina)  nedohrál

Výsledky OP ženy (Bohumín)

  1. Lada Péli  (Bohumín)  522
  2. Michaela Černá  (Hlubina)  515
  3. Lenka Pouchlá  (SKK)  515

  6.   Hana Vlčková  (Hlubina)  477
  7.    Veronika Rybářová (Hlubina) 476
  8    Radmila Pastvová  (Hlubina)  476

Výsledky OP senioři (Poruba)

  1. Karel Ridl  (Dobroslavice)  568
  2. Karol Nitka  (Bohumín)  520
  3. Zdeněk Mžik  (VOKD)  519

   5.   Václav Rábl  (Hlubina)  515
  11.   František Oliva  (Hlubina)  479
 20.  Jiří Břeska  (Hlubina)  452
 21.   Josef Hájek  (Hlubina)  449
 22.  František Sedláček (Hlubina) 448