Setkání kuželkářských generací

13.08.2020

Letní brigáda skončila, po několika týdnech dřiny je hotovo. Zázemí kuželny Unie Hlubina doznalo několika výrazných změn a jako první je mohli spatřit členové našeho oddílu, pro které klub uspořádal předsezónní setkání. A nebylo to ledajaké setkání, pozvány totiž byly osobnosti z řad kuželkářů, které již ukončily aktivní kariéru, současní hráči, fanoušci, ale také ti nejmenší. Připraveno bylo vychlazené pivo, které v parném letním dni opravdu bodlo, i pochoutky z grilu, který umě obsluhoval Petr Basta.

Ještě než samotná akce začala, vzal si slovo hlavní organizátor Petr Chodura, který všechny přítomné pozdravil, popřál jim hezkou zábavu a symbolicky jako první do připravené sklenice vhodil tisícikorunu jako příspěvek na podporu klubu. Poté už se akce mohla naplno rozběhnout. Grilování a příjemné posezení v prostředí, ve kterém zástupci nejstarší generace strávili kus života a společně zažili nezapomenutelné roky, nebylo to jediné, čeho si mohli přítomní užít. Připravena byla také kulturní vložka v podání mažoretek a jejich několikaminutového vystoupení. Nechyběla mezi nimi ani předsedkyně oddílu Míša Černá :-)

Zábavu si užily i děti, a to především na kuželkářských drahách, kde dlouhé desítky minut neúnavně koulely a měly upřímnou radost z každé poražené kuželky. Ostatní si mohli v klubovně prohlédnout novou fotogalerii, která nabízí pohled na dlouhou historii našeho oddílu, nebo skromnou "síň slávy", ve které své místo našla nejúspěšnější družstva žen, mužů, účastníci Mistrovství ČR a také jediný hráč Unie, který se účastnil Mistrovství světa. 

Pevně doufáme, že každý, kdo dorazil, si užil odpoledne ve společnosti příjemných lidí a odcházel s dobrou náladou. V budoucnu, věřme, bude podobných společenských akcí jen a jen přibývat. Na závěr bych jménem celého výboru oddílu kuželek rád poděkoval všem, kteří přispěli libovolnou částkou na podporu jejich milovaného klubu.